KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11898022
nr 1189 8022
Olev Mikiver
(1922-1994), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -82, Fiskar, "Kalad", Motivet: 27x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 juni 2018
kl 20:12:07
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
Olev Mikiver
Läs mer om Olev Mikiver